Bursa Arçelik Servisi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sektörde öncü konumda bulunmayı daima kendine hedef edinmiş ve bu anlamda verdiği hizmeti tüm Bursa ve merkez ilçelerinde gün ve saat farkı gözetmeksizin ayağınıza kadar getirmektedir. 

Profesyonel servis anlayışının getirdiği, tecrübe ve disiplinli çalışma misyonu ile, başta Bursa Merkez olmak üzere tüm ilçelere götürdüğümüz teknik servis ve bakım hizmetlerimizle, kaliteli servis anlayışını ayağınıza getiriyor ve sorunlarınıza pratik çözümler sunuyoruz. Arçelik marka cihazlarınızın, modeli ne olursa olsun, tamirat ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekle beraber, kaliteli işçilik anlayışını da beraberinde sizlere sunuyoruz. Özel Bursa Arçelik Servisi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına mesai saatleri dışında sizlere hizmet sunmaya devam eden belli başlı firmaların başında yer almaktadır. Bu anlamda çağrı servisimizden veya internet sitemiz üzerinden bize kesintisiz olarak haftanın her günü 7/24 ulaşabilirsiniz. Tamiri ve bakımı yapılacak ürününüzü en kısa zamanda tamir ve bakım işlerini gerçekleştirerek, sizleri mağdur etmeden verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak için bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır. 

Bursa Arçelik Servisi, çamaşır makinelerinizi, bulaşık makinelerinizi, kombi ve klimalarınızın bakımı ve onarım işlerinde, tercih edebileceğiniz en doğru seçim olacaktır, çünkü verdiğimiz hizmet; kaliteli işçilik, profesyonel teknik servis ve geniş servis ağımızla, memnuniyetiniz, çalışma sistemimizin odak noktasını oluşturduğunu söyleyebiliriz. 

Bizi tercih etmelisiniz çünkü, yılların tecrübesini, işçilik ve kaliteyi tek çizgide buluşturan hizmet anlayışımız ile, Bursa Arçelik Servisi, cihazlarınızı profesyonel kriterlerde değerlendiriyor ve mükemmeli yakalamak adına, cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu hizmeti sadece belirli günlerde değil, haftanın tüm saatlerinde kesintisiz olarak ayağınıza kadar getiriyoruz.