Bursa Arçelik Servisi olarak, tüm Arçelik marka ürünlerinizi modeli ne olursa olsun, profesyonel ve kaliteli işçiliği tek bir çizgide buluşturarak, bakım işlemlerini üstleniyor ve cihazlarınızın gerek performans gerekse dayanım ömrünü uzatıyoruz. 

Arçelik servisi olarak klima, kombi ve tüm beyaz eşyalarınızın periyodik bakımları; hem tüketilen enerji miktarı üzerinde, hem de cihazların daha uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Bu bakımların aksatılması veya ötelenmesi, cihazların arızalanmasına ve bütçenize ek masrafların çıkmasına neden olacaktır. Zamanında ve düzenli yaptırdığınız bakımlar sayesinde, bu arızalar ile karşılaşmayacağınız gibi, arıza ücretleri ile kıyaslandığında, bakım ücretlerinin daha ekonomik olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra bazı cihazlarda gerekli bakımların periyodik olarak yapılmaması, sağlığınızı tehlikeye atacak boyutlara varabilmektedir. Bu cihazların başında, günümüzde her mevsim sıklıkla kullanılan klimalar gelmektedir. Klimaların düzenli bakımlarının yapılmaması, bakteriyel ortamların oluşmasına ve sağlığınızı tehlikeye atacak durumlara varabilir. Örneğin iç ünite diye adlandırdığımız, drenaj tavasında oluşan ve lajyoner hastalığı diye adlandırılan bakteri grubunun bu bölgede oluşması, sağlığınızın bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden klimaların periyodik bakımları, hem sağlığınızı, hem de daha sonradan meydana gelecek olası problemler ile kıyaslandığında, bütçenizi korur diyebiliriz. 

Özel Bursa Arçelik Servisi olarak, profesyonel ve sahasında uzman ekiplerimiz ile bakım işlemlerinizi kısa sürede ve memnuniyet odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Yüksek kalitede alacağınız hizmetlerimiz uygun ücretler doğrultusunda sizlere sunulmakta ve cihazlarınızdan yüksek performans alabilmeniz adına kusursuz bir şekilde bakım yapılmaktadır. Bizlere web sitemiz üzerinden veya çağrı merkezi numaralarımızı arayarak, 7/24 kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bursa Arçelik Servisi ile tüm klima, kombi ve beyaz eşyalarınızın bakım işlemlerini, servisimizce yaptırılmasını sağlayabilir ve bu sayede cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz.