26 Aralık

Bursa'nın En Kaliteli Bakım Servisi

Bursa Arçelik Servisi, güçlü servis altyapısı, profesyonel teknik kadrosu ile haftanın tüm günleri 7/24 ilgili, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Tüm Arçelik marka ürünlerinizin Bursa Arçelik Servis desteği ile, periyodik bakım ve onarım işleri de aynı kalitede firmamız tarafından yapılmaktadır.

Cihazlarınızın periyodik bakımları, olası arızaların önüne geçebildiği gibi, cihazlarınızın kullanım ömrünü de büyük ölçüde etkilemektedir. Sık rastladığımız sorunların geneline baktığımız zaman, birçok cihazda gerekli periyodik bakımın yapılmamasından dolayı, zamanla işlevini yitiren parçaların çıkardığı sorunlar karşımıza çıkmaktadır.

Devamı
21 Aralık

Kaliteli Hizmet ile Tanışın: Bursa Arçelik Servisi

Kalite, güven ve garantiyi memnuniyetiniz ile buluşturmaya çalışan Bursa Arçelik Servisi, Bugün Bursa merkez başta olmak üzere Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım ve Nilüfer ilçelerinden, aktif olarak hizmet vermektedir.

Periyodik bakımlarda, değişen parçaların garanti kapsamına alınması, bakım işleminin kısa sürelerde halledilmesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi, iş ahlakı, hızlı ulaşım, uygun fiyat, orjinal yedek parça, profesyonel ve alanında uzman bir teknik kadro, ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı ve daha sayamadığımız birçok avantajı sizlere sunan, Bursa'da en geniş servis ağıyla Özel Bursa Arçelik Servisi, gün ve saat farkı gözetmeksizin 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Yaptığımız işin arkasında gerek işçilik, gerekse teknik servis hizmeti olarak durmamız, bugün birçok kullanıcımızın aslında bakım ve onarım işlemleri alırken, kaliteli hizmet arayışında olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

Bursa ve merkez ilçelerde tüm Arçelik marka beyaz eşya bakımlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve cihazlarınızın ömrünün daha uzun olmasını sağlarken, diğer yandan da faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Devamı
18 Aralık

Bursa Servisi - Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bursa Arçelik Servisi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sektörde öncü konumda bulunmayı daima kendine hedef edinmiş ve bu anlamda verdiği hizmeti tüm Bursa ve merkez ilçelerinde gün ve saat farkı gözetmeksizin ayağınıza kadar getirmektedir.

Profesyonel servis anlayışının getirdiği, tecrübe ve disiplinli çalışma misyonu ile, başta Bursa Merkez olmak üzere tüm ilçelere götürdüğümüz teknik servis ve bakım hizmetlerimizle, kaliteli servis anlayışını ayağınıza getiriyor ve sorunlarınıza pratik çözümler sunuyoruz. Arçelik marka cihazlarınızın, modeli ne olursa olsun, tamirat ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekle beraber, kaliteli işçilik anlayışını da beraberinde sizlere sunuyoruz. Özel Bursa Arçelik Servisi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına mesai saatleri dışında sizlere hizmet sunmaya devam eden belli başlı firmaların başında yer almaktadır. Bu anlamda çağrı servisimizden veya internet sitemiz üzerinden bize kesintisiz olarak haftanın her günü 7/24 ulaşabilirsiniz. Tamiri ve bakımı yapılacak ürününüzü en kısa zamanda tamir ve bakım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Devamı
15 Aralık

Bursa Servisi - Bakım ve Onarım Hizmetleri

Arçelik Bursa Servisi olarak, Bursa Osmangazi, Nilüfer, Kestel, Gürsu ve Yıldırım içlerinde bakım, onarım ve montaj işlemlerini, 7/24 çağrı merkezimize ulaşmanız halinde, kalite ve güvenilirliği aynı çizgide buluşturan hizmet anlayışı ile sizlere sunuyor, sorunlarınıza 10 yılı aşkın süredir pratik çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Özellikle beyaz eşyalarda yaşanan arıza durumlarında kullanıcılarımızın birçoğu mağdur olabilecek durumlarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi günlük hayatımızda birçok konuda iş yükümüzü hafifleyen bu cihazların arızalanması zor durumların meydana gelmesine neden olabiliyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde buzdolaplarının ve klimaların arızalanması istenmeyen bir durumdur. Bu yüzden bu gibi arıza durumlarında çağıracağınızın servisin yapacağı onarım işleminden çok, ne kadar kısa sürede bu arızayı gidereceği büyük önem arz etmektedir.

Devamı
9 Aralık

Arçelik Servisi ve Bakım Hizmetleri

Arçelik servisi olarak klima, kombi ve tüm beyaz eşyalarınızın periyodik bakımları; hem tüketilen enerji miktarı üzerinde, hem de cihazların daha uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Bu bakımların aksatılması veya ötelenmesi, cihazların arızalanmasına ve bütçenize ek masrafların çıkmasına neden olacaktır. Zamanında ve düzenli yaptırdığınız bakımlar sayesinde, bu arızalar ile karşılaşmayacağınız gibi, arıza ücretleri ile kıyaslandığında, bakım ücretlerinin daha ekonomik olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra bazı cihazlarda gerekli bakımların periyodik olarak yapılmaması, sağlığınızı tehlikeye atacak boyutlara varabilmektedir. Bu cihazların başında, günümüzde her mevsim sıklıkla kullanılan klimalar gelmektedir. Klimaların düzenli bakımlarının yapılmaması, bakteriyel ortamların oluşmasına ve sağlığınızı tehlikeye atacak durumlara varabilir. Örneğin iç ünite diye adlandırdığımız, drenaj tavasında oluşan ve lajyoner hastalığı diye adlandırılan bakteri grubunun bu bölgede oluşması, sağlığınızın bozulmasına neden olabilir.

Devamı
1

Diğer Markalar