Bursa Arçelik Servisi olarak, Bursa OsmangaziNilüferKestelGürsu ve Yıldırım içlerinde bakım, onarım ve montaj işlemlerini, 7/24 çağrı merkezimize ulaşmanız halinde, kalite ve güvenilirliği aynı çizgide buluşturan hizmet anlayışı ile sizlere sunuyor, sorunlarınıza 10 yılı aşkın süredir pratik çözümler üretmeye çalışıyoruz. 

Özellikle beyaz eşyalarda yaşanan arıza durumlarında kullanıcılarımızın birçoğu mağdur olabilecek durumlarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi günlük hayatımızda birçok konuda iş yükümüzü hafifleyen bu cihazların arızalanması zor durumların meydana gelmesine neden olabiliyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde buzdolaplarının ve klimaların arızalanması istenmeyen bir durumdur. Bu yüzden bu gibi arıza durumlarında çağıracağınızın servisin yapacağı onarım işleminden çok, ne kadar kısa sürede bu arızayı gidereceği büyük önem arz etmektedir. 

Arçelik Bursa Servis olarak, alanında uzman kişilerden oluşan teknik personelimiz ve yılların getirdiği tecrübe birikimimiz ile, bu gibi sorunlara en hızlı şekilde müdahale ederek, sorunlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışını tek bir çizgide buluşturmayı başaran Özel Arçelik Bursa Servisimiz, bu anlamda sektördeki öncü duruşu ile, 10 yılı aşkın süredir Bursa merkez başta olmak üzere birçok ilçeye hizmet götürmektedir. Haftanın ger günü 7/24 kesintisiz olarak ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. 

Sadece onarım işlemlerinde değil, ayrıca bakım ve montaj alanında da kusursuz hizmeti ayaklarınıza kadar getiren Arçelik Bursa Servisimiz, uygun fiyatlara, profesyonel hizmet anlayışını yıllardır sürdürmüş ve bu anlamda sektördeki öncü duruşundan hiç bir taviz vermemiştir. Sizde vermiş olduğumuz bu hizmetten yararlanmak için bakım ve onarım işlemlerinizde bize ulaşın.