Bursa Servisi, güçlü servis altyapısı, profesyonel teknik kadrosu ile haftanın tüm günleri 7/24 ilgili, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Tüm Arçelik marka ürünlerinizin Bursa Servisi desteği ile, periyodik bakım ve onarım işleri de aynı kalitede firmamız tarafından yapılmaktadır.

Cihazlarınızın periyodik bakımları, olası arızaların önüne geçebildiği gibi, cihazlarınızın kullanım ömrünü de büyük ölçüde etkilemektedir. Sık rastladığımız sorunların geneline baktığımız zaman, birçok cihazda gerekli periyodik bakımın yapılmamasından dolayı, zamanla işlevini yitiren parçaların çıkardığı sorunlar karşımıza çıkmaktadır. Bu parçaların işlevselliğini kaybetmesi, cihazın performansının azalmasına, daha fazla enerji ihtiyacına gerek duymasına neden olmaktadır. Bu durum ekonomik olarak, faturalarınıza yansımakla beraber, bir sonraki adımı ise sıkça arızalanan bir cihaza sahip olmanız olarak kendini gösterecektir. Bu yüzden beyaz eşyalarınızın özellikle klimalarınızın, insan sağlığı faktörü açısından gerekli bakımlarının yapılması büyük ölçüde önem arz etmektedir.

Bildiğiniz üzere klimalar, belirli bir süreden sonra, bakımının yapılmaması durumunda sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Bu durumun önüne geçilmemesi bulunduğunuz ortamda bakterilerin üremesine, pis bir kokuya ve yüksek faturalara neden olacaktır. Bu sebeple klimaların bakımı önemlidir.

Özel Bursa Arçelik Servisi olarak, tüm Arçelik marka ürünlerinizin bakımını hızlı bir şekilde yapmakla beraber, değişen parçalara 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ve geniş altyapımız sayesinde, çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren, en hızlı şekilde sizlere ulaşarak, sorunlarınıza pratik çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bu çözümleri ise memnuniyet odaklı gerçekleştirmemiz, bizi sektörde öncü bir konuma getirmiştir diyebiliriz. Kalite ve memnuniyeti aynı çizgide buluşturan Bursa Arçelik Servisi olarak sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Bu anlamda hizmetlerimizden kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz.