Kalite, güven ve garantiyi memnuniyetiniz ile buluşturmaya çalışan Bursa Arçelik Servisi, Bugün Bursa merkez başta olmak üzere Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım ve Nilüfer ilçelerinden, aktif olarak hizmet vermektedir.

Periyodik bakımlarda, değişen parçaların garanti kapsamına alınması, bakım işleminin kısa sürelerde halledilmesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi, iş ahlakı, hızlı ulaşım, uygun fiyat, orjinal yedek parça, profesyonel ve alanında uzman bir teknik kadro, ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı ve daha sayamadığımız birçok avantajı sizlere sunan, Bursa'da en geniş servis ağıyla Özel Bursa Arçelik Servisi, gün ve saat farkı gözetmeksizin 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Yaptığımız işin arkasında gerek işçilik, gerekse teknik servis hizmeti olarak durmamız, bugün birçok kullanıcımızın aslında bakım ve onarım işlemleri alırken, kaliteli hizmet arayışında olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

Bursa ve merkez ilçelerde tüm Arçelik marka beyaz eşya bakımlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve cihazlarınızın ömrünün daha uzun olmasını sağlarken, diğer yandan da faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Unutmayalım ki, cihazlarınıza düzenli ve periyodik bakımlarını yaptırmamanız, hem performans kayıplarına hem de zamana bağlı deformasyon yüzünden cihazlarınızın daha sık arızalanmasına neden olacaktır.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinizin, buzdolaplarınızın, fırın ve diğer beyaz eşyalarınızın, kombilerinizin, klimalarınızın, olası arıza durumlarında sorunlara ürettiğimiz kısa vadedeki pratik çözümler ile, sizlerin mağdur etmemek adına çaba gösteriyor ve verdiğimiz mükemmeliyetçi hizmet ile, cihazlarınızdan tam anlamı ile performans almanızı sağlıyoruz. Bu gün bizi Bursa ve merkez ilçelerde en çok tercih edilen Arçelik Servisi yapan bu fırsatlarımızdan ve kaliteli hizmet anlayışından sizlerde yararlanabilir ve kaliteyi uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Çağrı merkezlerimizden ve sitemiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.